Vlněný koberec Flair Rugs Moretz, rozměr 200 x 290 cm


Vyzdobte svůj domov vlněným kobercem Flair Rugs Moretz

Geometrické tvary, které osloví každého

Lahodí vašemu oku geometrické tvary? Tak to si jistě zamilujete koberce značky Flair Rugs. Tento kus přírodního materiálu skvěle vypadá a dokonale zútulní váš domov, izoluje hluk a dopřeje vašim nohám příjemné teplo při každém šlápnutí.

Pro ty, kteří hledají výjimečnost, se rozhodnutí pro vlněný koberec je to nejlepší. Díky svému pernatému povrchu poskytuje koberec značky Flair Rugs pocit luxusu a pohodlí, které nemůže být srovnáváno s jinými materiály.

Vlna má neuvěřitelnou vlastnost, že se dokáže přizpůsobit okolí. To znamená, že pokud tedy váš interiér obsahuje určité barvy, můžete si být jisti, že tento koberec si je s nimi dokonale v souladu. Vlna navíc má jedinečnou schopnost pamatovat si tvar. Takže i po delším stlačování vláken se vše vrátí zpět do původního tvaru.

Funkce vlněného koberce

Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Chladné podlahy v zimě se stávají pohodlnými a teplými. Pokud má domácnost děti nebo často hostí, vlněný koberec je ideální volbou, protože tlumí hluk a je měkčí na nohy než tvrdé podlahy.

Další vlastnosti vlny zahrnují: odolnost vůči molům, bakteriím a plísním. Vlna také dokáže absorbovat oxid uhličitý, pomáhají k vyčištění ovzduší.

A také musíme upozornit, že prvni týdny je možné, že uvidíte nějaký výletkový efekt. Nelekněte se, to je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Pokud objevíte výčnělek vláken, nevytahujte je ven, ale odřízněte je, aby se nepoškodil celý koberec.

Výhody nákupu na Brega.cz

Pokud se rozhodnete pro koupi vlněného koberce Flair Rugs Moretz o rozměru 200 x 290 cm na Brega.cz, můžete být jisti, že získáte velmi kvalitní výrobek a zároveň se postaráte o životní prostředí, protože veškeré produkty jsou vybírány s ohledem na ekologii.

Navíc, pokud koupíte koberec na Brega.cz, získáte zdarma dopravu spolu s nákupem. A nikdy nevíte, co můžete na webu najít – na Brega.cz jsou vždy ty nejnovější a nejmodernější produkty v oblasti domácí výzdoby.

Tak si raději zajistěte něco, co bude lahodit vašemu oku i vašim chodidlům a navíc i zútulní váš domov a to s vlněným koberec Flair Rugs Moretz, rozměr 200 x 290 cm. Kupte si ho hned teď na Brega.cz a vyberte si jeden ze skvělých designů!

Publikováno
V rubrikách Baar