Stylový kusový koberec Patara 4954 Grey v rozměru 80×150


Stylový kusový koberec Patara 4954 Grey

Moderní jednobarevné koberce PATARA od značky Ayyildiz najdou uplatnění doma i v exteriéru. Jsou totiž odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto si je můžete užívat i na terase nebo balkonu.

Vyrábí se ze 100% polypropylenu, což je pevný a snadno udržitelný materiál. Na atraktivitě jim přidává 3D efekt, který vzniká kombinací různě vysokého smyčkového vlasu.

Dále jsou koberce obšité po celém obvodu a mají antistatickou úpravu.

Vyberte si velikost

Stylový kusový koberec Patara je k dispozici v různých rozměrech, nejpopulárnější je velikost 80×150 cm. Tento rozměr se hodí pro menší prostory jako jsou například předsíně nebo koupelny. Při výběru velikosti nezapomeňte na to, že koberce se většinou umísťují pod nábytek a je dobré, aby se pod kobercem vešly také židle či jiné předměty, které by mohly koberci překážet.

Zvelebte svůj prostor

je ideální pro ty, kteří si rádi vytváří moderní interiéry. Jednobarevný design koberce se hodí do různých barevných kombinací a snadno ho můžete sladit s ostatním nábytkem.

Při umístění koberce na terasu nebo balkon nezapomínejte na protiskluzový podklad, který zabrání posunutí koberce při pohybu po něm. Protiskluzový podklad lze zakoupit samostatně nebo najdete kombinaci koberce s protiskluzovým podkladem jako set.

Koupit kusový koberec Patara 4954 Grey

Zakoupit kusový koberec Patara 4954 Grey v rozměru 80×150 je snadné pomocí e-shopu Atcomplet.cz. Koberce jsou skladem a odeslání probíhá ihned po objednávce.

Stylový kusový koberec Patara 4954 Grey

Zdroj: Atcomplet.cz

Publikováno
V rubrikách Baar