Stylový a praktický bambusový koš na prádlo od Tempo Kondela

Praní a zábava? Potřebujete praktický a stylový pomocník, který vám pomůže udržet vaši domácnost v pořádku? Potom byste si zasloužili koš na prádlo Basket od Tempo Kondela.

Koš na prádlo má charakter, půvab a je dokonale funkční. Je vyroben z lakovaného bambusu v přírodním provedení. Tento kus nábytku je skvělým doplňkem, který okamžitě přidá svému okolí příjemnou atmosféru.

Vyjímatelná vložka a odvětrávaný úložný prostor

Koš na prádlo Basket v sobě ukrývá praktické vymoženosti, díky kterým usnadní vaši práci. Textilní látková vložka béžové barvy je vyjímatelná s možností praní v pračce. Uvnitř koše se nachází odvětrávaný úložný prostor, který nejen že pomáhá udržovat vaše prádlo v dobré kondici, ale také brání vzniku nepříjemného zápachu v místnosti.

Univerzální prostorové využití

Koš na prádlo Basket vás nezklame ani v oblasti architektury. Zevnějšek koše vám umožní, abyste ho vhodně umístili kamkoliv v bytě. Využít ho můžete jako dekoraci v koupelně, nebo ho umístit vedle postele jako praktický nábytek, kde uchováte své oblíbené pyžamo. Bambusové provedení koše také poskytuje přírodní look, který přidá příjemnou atmosféru vašemu interiéru.

Demontáž a jeho složení

Ještě něco, co vás určitě potěší je fakt, že koš na prádlo Basket je dodáván v demontu. Není tedy důležité, zvolit z průvodce montáží díly a sestavit koš sám. Popis je velice jednoduchý, do dvaceti minut máte koš na prádlo připraven k použití!

Nakupovat bambusový koš můžete na stránkách Tempo Kondela: https://www.sidonia.cz/produkt/tempo-kondela-lakovany-bambusovy-kos-na-pradlo-basket

Bambusový koš na prádlo Basket
Koš na prádlo Basket od Tempo Kondela
Publikováno
V rubrikách Baar