Stylová šatní skříň LAUCO IV v bílé/černé barvě

Šatní skříň je nezbytnosti každého domova, která dokáže skvěle sloužit při ukládání oblečení, bot nebo dalších potřebných věcí. Pokud hledáte kvalitní a elegantní šatní skříň, měli byste vyzkoušet LAUCO IV. Tato skříň je k dostání v bílé a černé barvě, což se perfektně hodí do moderních a stylových interiérů.

Rozměry a materiál

Barva: bílá/černá, rozměry: (šxhxv): 120 x 58 x 200 cm. Materiál, ze kterého je šatní skříň vyrobena, je laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany jsou zhotoveny z ABS. Důležitou vlastností jsou hliníkové kolejnice Sevroll a úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří.

Použití šatní skříně

Šatní skříň LAUCO IV je vybavena dostatečným množstvím prostoru pro ukládání vašeho oblečení a dalších věcí. Skvělou vlastností je možnost nastavit výšku polic podle vašich potřeb. Dohromady se nachází pět polic, horní polička má výsuv k uložení krátkých kabelek či doplňků. Prostor pro zavěšení oblečení vám nabídne dvě tyče, které jsou také možné upravit podle potřeb.

Chcete si šatní skříň LAUCO IV v bílé/černé barvě pořídit? Navštivte internetový obchod Crosta.cz, kde si ji můžete objednat za skvělou cenu. Skříň je dodávána v demontu, ale snadno si ji sestavíte s návodem, který k ní dostanete.

Šatní skříň LAUCO IV

Zkrátka, tato elegantní a kvalitní šatní skříň je ideální pro ty, kteří hledají moderní nábytek do svého interiéru. Pokud potřebujete více prostoru pro ukládání oblečení, rozhodně neváhejte a investujte do šatní skříně LAUCO IV.

Publikováno
V rubrikách Baar