Oživte si terasu s zeleno-bílým venkovním kobercem Ragami Circle, 120 x 170 cm


Všestranný venkovní koberec

Venkovní koberec je šikovným řešením, jak dodat vaší terase na pohodlnosti i designovém osvěžení. Slouží nejen jako ochrana proti špíně a prachu, ale i jako estetický prvek, který dokáže opticky zvětšit prostor a vytvořit pohodovou atmosféru.

Oblíbená značka Ragami

Vsaďte při výběru na značku Ragami. Jejich koberce se pyšní vysokou odolností proti oděru a nenáročnou údržbou. Díky tomu jsou ideální volbou pro venkovní prostory, kde jsou vystaveny nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Zeleno-bílý design pro osvěžení terasy

Zeleno-bílý koberce Ragami Circle je vyroben z kvalitního materiálu a nabízí moderní design doplněný o geometrické tvary. Díky tomu dokáže dodat vaší terase stylový a svěží vzhled, který bude působit příjemně na oči.

Prodloužte životnost

A pokud by se náhodou stalo, že se vám po nějaké době jeho barvy omrzí, stačí ho jen otočit na opačnou stranu. To zároveň prodlouží jeho životnost a vy si užijete stylový venkovní koberec Ragami Circle ještě déle.

Údržba koberce

Kobilka Ragami Circle je snadno udržovatelná. Stačí ji vysát a poté otřít vlhkým hadříkem. V případě většího znečištění lze použít speciální čisticí prostředky.

Ragami Circle

Závěr

Zeleno-bílý venkovní koberec Ragami Circle dokáže být skvělým doplňkem vašeho exteriéru. Díky svému modernímu designu a odolnosti proti povětrnostním vlivům je ideální volbou pro každou terasu. Vyberte si kvalitní koberec od oblíbené značky Ragami a užijte si léto plné komfortu i stylu.

Pro více informací a koupě koberce navštivte stránku: https://www.maliboo.cz/produkt/zeleno-bily-venkovni-koberec-ragami-circle-120-x-170-cm.

Publikováno
V rubrikách Baar