Obdélníková vana Kaldewei Puro Star s rozměry 190×90 cm v levé i pravé verzi, vyrobená z kvalitní smaltované oceli s kódem 259934013001


Obdélníková vana Kaldewei Puro Star 190×90 cm

Obdélníková vana s rozměry 190×90 cm je ideálním řešením pro koupelové i sprchové prostory v moderním designu.

Výběr správné verze

Kaldewei Puro Star je nabízena ve verzi pro levou i pravou orientaci. Pro správnou volbu se zaměřte na umístění odpadu a připojování vody v koupelně.

Pokud si nejste jisti, která verze je pro vás ta správná, konzultujte s odborníkem z oboru.

Povrchová úprava s Perl-Effektem

Povrch vany Kaldewei Puro Star je opatřen speciální úpravou s Perl-Effektem, která zajišťuje, že voda se snadno a hladce valí do odpadu. Tato úprava zároveň odstraňuje veškeré nečistoty a vápenaté částice z povrchu vany, což zaručuje její snadnou a efektivní údržbu.

Celoplošný Antislip

Kaldewei Celoplošný Antislip je speciální vrstva, která zajišťuje, že se uživatelé mohou bezpečně pohybovat v koupelně i na mokrém povrchu. Antislip vrstva má opatrně aplikované drobné dírky, které vytvářejí přírodní vakuový efekt a minimalizují riziko uklouznutí.

Balení vany

Vana Kaldewei Puro Star je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku.

Naše firma nabízí oproti standardnímu balení možnost doplnit vámi zvolenými výrobky:

  • madlo pro snadné vstávání z vany
  • nožičky pro jistotu na nepravidelném povrchu podlahy
  • podhlavník pro pohodlnou polohu hlavy během koupání

Pokud si nejste jisti, zda vám tyto doplňky chybí nebo ne, konzultujte s odborníkem nebo se zákaznickou podporou na začátku objednávky.

Náš obchod nabízí obdélníkovou vanu Kaldewei Puro Star ve spojení s kompletní výbavou pro realizaci koupelového prostoru.

Závěr

Obdélníková vana Kaldewei Puro Star se rozměry 190×90 cm a smaltovanou ocelí je ideálním řešením pro výstavbu či renovaci koupelnových a sprchových prostorů. S povrchovou úpravou Perl-Effektem a Celoplošným Antislipem získáváte nejen designový prvek, ale i bezpečnost a snadnou údržbu. Pokud si nejste jisti s výběrem, neváhejte nás oslovit, rádi vám pomůžeme s realizací.

Publikováno
V rubrikách Baar