Nový psací stůl Linea Natura z divokého dubu o rozměrech 140/65/75 cm

Linea Natura vyrábí nábytek z přírodních materiálů, který je nejen praktický, ale i esteticky krásný. Tyto vlastnosti naplňuje i nový psací stůl, který je vyroben z masivního divokého dubu. Tento stůl má rozměry cca 140 x 75 x 65 cm (Š x V x H), a to už samo o sobě naznačuje, že budete mít dostatek místa na všechny vaše papíry a dokumenty.

Kvalitní provedení

Jak již bylo naznačeno, hlavní „actors“ tohoto stolu je masivní divoký dub. Použitý olejovaný povrch dodává deskám a zásuvkám nádherný, rustikální vzhled. Tyto prvky jsou osazeny do konstrukce z lakovaného kovu v černé barvě, což zaručuje stabilitu a pevnost stolu. Tento psací stůl opravdu vypadá skvěle, a navíc bude vypadat dobře po mnoho let, i když ho budete běžně používat.

Praktický a krásný nábytek

Přítomnost 3 velkých zásuvek poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše pracovní potřeby. Tyto zásuvky mají průběžný systém a jsou tudíž snadno ovladatelné. To se při práci velmi hodí. Další výhodou tohoto stolu je, že se hodí pro různé typy interiérů. Díky vysokému provedení vám bude tento stůl sloužit nejen jako pracovní místo, ale bude také krásnou ozdobou vaší pracovny.

Tento psací stůl vás však nejen přesvědčí svým kvalitním provedením, ale také svou cenou! Jedině u nás si můžete pořídit tento stůl za bezkonkurenční cenu. Nespornou výhodou je také doprava zdarma, a to kamkoliv v České republice. Stůl si můžete objednat z pohodlí vašeho domova na našem eshopu: https://www.crosta.cz/produkt/linea-natura-psaci-stul-divoky-dub-140-65-75-cm.

Linea Natura psací stůl z divokého dubu

Výše popsaný stůl se stane praktickým a krásným kouskem v každé pracovně. Zvolte si z nabídky našich produktů ten nejlepší stůl, který bude dokonalou volbou pro vás a vaši práci. Věříme, že si tento stůl zamilujete jako my!

Publikováno
V rubrikách Baar