Nový držák ručníků Novaservis Metalia 11 v chromu 0145.0

Novaservis Metalia 11 je nový držák ručníků, který nabízí moderní elegantní design a zároveň je plně funkční. Držák je vyroben z kvalitního materiálu a dodává se v chromovém provedení. Jeho rozměry jsou 50 x 7 x 4 cm, což z něj dělá perfektní doplněk do jakéhokoliv koupelnového interiéru. Držák je vhodný pro každodenní použití a může být použit jak v soukromých domácnostech, tak v hotelových zařízeních.

Montáž vrtáním

Držák ručníků Novaservis Metalia 11 je velmi snadný a rychlý k instalaci. Montáž probíhá vrtáním, a proto je nutné mít k dispozici vrtačku a potřebné příslušenství. Pokud nejste zkušenými instalatéry, doporučujeme vám, abyste si nechali nainstalovat držák profesionály. Dokážou tak ušetřit čas i náklady a výsledná instalace bude mít profesionální vzhled.

Kvalita a design

Novaservis Metalia 11 se může pochlubit nejen svým moderním designem, ale také kvalitou. Držák ručníků je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči vodě a háčky jsou dostatečně pevné, aby udržely ručníky ve správné poloze. Chromový povrch držáku je navíc velmi snadno omyvatelný a udržovatelný.

Držák ručníků Novaservis Metalia 11

Proč si pořídit držák ručníků Novaservis Metalia 11?

Povrch držáku je kryt vysokou kvalitou chromu, zajistí tak jeho odolnost. Součástí balení jsou i šrouby pro montáž. Produkt je k dispozici ihned skladem a ihned k vyzvednutí či expedici.

Pokud hledáte elegantní a zároveň funkční držák ručníků do vaší koupelny, pak je Novaservis Metalia 11 tou správnou volbou. Navíc si ho můžete pořídit již nyní za výhodnou cenu na stránkách https://www.codina.cz/produkt/drzak-rucniku-novaservis-metalia-11-chrom-0145-0.

Publikováno
V rubrikách Baar