Novinka! Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line o šířce 100 cm s vynikajícími parametry

Sprchové dveře jsou jednou z nejdůležitějších částí každé koupelny. Proto jsou při výběru správného modelu tyto dveře klíčovým prvkem v každé koupelně. Pokud hledáte elegantní, ale zároveň funkční a vysoce kvalitní dveře do koupelny, můžeme Vám nabídnout novinku – Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line o šířce 100 cm s vynikajícími parametry.

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru

Je nutné podotknout, že se jedná pouze o 1/2 sprchového koutu. Pokud si budete chtít zakoupit kompletní kout, bude třeba dokoupit druhou polovinu dle Vašich požadavků na rozměr. Avšak dveře samotné, jejich kvalita a design stojí za pozornost.

Dveře Roth Elegant Neo Line mají šířku 100 cm a jsou vybaveny profilem v černém matném provedení. Jejich dekor je transparentní. Kromě luxusního designu se můžete těšit také na vynikající parametry, které nabízí.

S technologií RothETC na bázi nanotechnologie, která ochrání sklo před usazováním vodního kamene a nečistot, se Vám budou dveře mnohem snáz udržovat v perfektním stavu. Díky pantovému systému otevírání jsou dveře snadno ovladatelné. Levá i pravá orientace je samozřejmostí, takže s výběrem správného otevírání nebudete mít žádný problém.

Ilustrační a ukázkové obrázky:

Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line
Ilustrační obrázek Roth Elegant Neo Line nás překvapil svým designem.

Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line - detail
Detailní pohled na dveře z blízka ukazuje, že zde je skutečně každý detail perfektní.

Závěr:

Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line o šířce 100 cm přináší do Vaší koupelny nejen krásu a luxusní design, ale také vynikající parametry. Díky technologii RothETC se o dveře mnohem snadněji staráte a voda zde nezanechává žádné usazeniny. Pokud hledáte perfektní dveře do koupelny, takové, které Vám nabídnou jak kvalitu, tak design, jsou Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line tou pravou volbou pro Vás.

Pokud máte zájem o tento produkt, můžete si ho zakoupit na následující adrese: https://www.atcomplet.cz/produkt/sprchove-dvere-100-cm-roth-elegant-neo-line-bi-pf2-10020-npe

Publikováno
V rubrikách Baar