Nová sprchová vanička MEXEN FLAT v bílé barvě s elegantním černým sifonem v rozměru 70 x 70 cm


Nová sprchová vanička MEXEN FLAT

Kvalitní a elegantní

Potřebujete moderní a hlavně kvalitní sprchový kout, který vám nabídne vše, co od něj očekáváte? Chystáte se na obměnu své koupelny a hledáte správné vybavení, které bude nejen funkční a praktické, ale také se vám bude hodit do vašeho interiéru? Sáhněte po sprchové vaničce, která je nezbytností každého sprchového koutu. Jde o oblíbený kousek, který se hodí do každé jedné koupelny a všech designů.

Kvalitní materiál a povrchová úprava

V balení najdete černý sifon, který se dá čistit shora. Disponuje také dnem, které je vyztužené a tím pádem kvalitní a pevné. Sprchová vanička se vyrábí z kvalitního a odolného materiálu jménem sanitární akrylát, který odolává každodennímu používání celé rodiny a je velmi kvalitní. Povrchová úprava se postará o drobné oděrky a škrábance, snadno se udržuje a díky půlkruhovému tvaru se hodí do velkých i malých koupelen.

Rozměry a barvy

Tato moderní sprchová vanička MEXEN FLAT v bílé barvě s elegantním černým sifonem má rozměr 70 x 70 cm. Je tedy dostatečně velká i pro větší postavy, ale zároveň se vejde do menších prostor. Pro všechny, kdo hledají nejen funkční, ale také stylovou sprchovou vaničku, bude tato volba ideální.

Objednejte si ji ihned!

Pokud vám tedy tato volba připadá jako tou pravou pro vás, neváhejte a objednejte si ji přímo online na vybirejnabytek.cz. Nabízíme vám kvalitní zboží, které splňuje veškeré normy a vyžadované certifikace, abyste se mohli spolehnout na jeho vysokou kvalitu.

Sprchová vanička MEXEN FLAT

Neztrácejte čas a vybavte svou koupelnu kvalitním a moderním vybavením, které vám bude sloužit nejen krátkodobě, ale bude vám poskytovat komfort i dlouhodobě. Snažíme se nabízet zboží, které opatří vaši domácnost vybavením, na které se můžete spolehnout, a které bude také esteticky pěkné.

Publikováno
V rubrikách Baar