Nová designová černá stropní lampa ASIR Lustr FELLINI


Úvod

je krásným designovým kouskem moderního osvětlení do jakékoliv místnosti Vašeho domu či bytu. Pokud hledáte elegantní lampu, která splňuje požadavky na design i výkon, je FELLINI skvělou volbou.

Nastavitelná výška stínítka

Lustr FELLINI má nastavitelnou výšku stínítka, což ho pasuje nejen na okrasné, ale zároveň i na praktické osvětlení. Díky této funkci můžete lampu přizpůsobit podle svých potřeb a prostoru, ve kterém bude umístěna. Dokonalým dokladem toho, jak ASIR Lustr FELLINI dokáže transformovat jakýkoliv prostor.

Vyroben z kovu

Lampa ASIR Lustr FELLINI je vyrobena z kovu a vyniká kvalitním zpracováním. Díky tomu lze počítat s dlouhou životností a maximální spolehlivostí. Navíc je to materiál, který dodává lámě robustnost a zajímavý vizuální efekt.

Rozměry a specifikace

Pokud Vás zajímají konkrétní rozměry a specifikace této lampy, jsou následující:
Průměr: 38 cm
Výška: 128 cm
Nastavitelná výška: 48 – 128 cm
Průměr základní desky: 9 cm
Výška základní desky: 6 cm
Průměr stínítka: 38 cm
Výška stínítka: 32 cm
Délka kabelu: 90 cm
Typ objímky: E27
IP kód: IP20
Max 40 W

Závěr

ASIR Lustr FELLINI je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a zároveň funkční lustr. Je elegantní, ale zároveň robustní. Pokud si chcete osvětlení domu nebo bytu vylepšit, nemusíte hledat dál. S lustr FELLINI můžete navíc měnit výšku stínítka podle Vašich potřeb a nasvícení prostoru. Rozhodně Vás tato lampa nezklame. Pokud máte zájem o nákup, navštivte stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/asir-lustr-fellini-cerna-4.

Publikováno
V rubrikách Baar