Moderní TV stolek Savana – dokonalá kombinace designu a praktičnosti ve velikosti 140cm


Moderní TV stolek Savana 140cm bílý

V doby digitálních technologií a konstantního vývoje obrazového průmyslu je základem každého domácnosti kvalitní a funkční TV stolek.

Již od roku 2014 jsme přinášeli do českých domácností jen ty nejkvalitnější a nejmodernější kusy, které jsou v souladu s moderními trendy a požadavky. Dnes Vám takový kousek přinášíme i my.

Moderní TV stolek – design a praktičnost v jednom kousku

Není snad horšího, než když se pokazí kabel od televize. A pokud nebudete mít nyní prostor, kam schovat nezbytné adaptéry a kostře, může se Vám brzy stát tato scéna běžnou.

Tak neváhejte a zařiďte si svou domácnost kvalitním a designovým TV stolem Savana. Stylový bílý nábytek s rozměry 140×37,7×28,9cm, který je zárukou Vaší radosti z určitého kusu – ať už uloženého do obývacího pokoje, či do vaší ložnice.

A navíc ho získáte v neskutečně výhodné ceně, která jinde nenajdete.

Parametry:

  • Šířka: 140cm
  • Hloubka: 37,7cm
  • Výška: 28,9cm

Aby Vám bylo naším novým produktem jasno, připravil jsem pro Vás malou fotogalerii, kde si můžete užít pár záběrů na Vaši potenciální novou investici / radost.

Moderní TV stolek Savana 140cm bílý

Zkuste si teď představit svůj obývací pokoj s tímto perfektně sladěným kusem nábytku.

Použití přední části stolečku se vyznačuje funkcionalitou a jednoduchým ovládáním. Máte tedy prostor na umístění televize, konzoly, reproduktorů a dalších potřebných přístrojů, které hrají při sledování televize velkou roli.

Navštivte náš e-shop a staňte se vlastníkem těchto moderního TV stolku Savana bílého designu.

Přejít do e-shopu ->

Publikováno
V rubrikách Baar