Moderní šatní skříň TALIN IV s šířkou 180 cm ve stylu dub sonoma a bílé barvy


Šatní skříň Talin IV

Šatní skříň Talin IV je moderní a funkční nábytek, který se hodí do každé ložnice. Díky šířce 180 cm má dostatek prostoru pro uložení všech vašich věcí, ať už se jedná o oblečení, boty nebo doplňky.

Tato skříň je vyrobena z kvalitního materiálu, který je velmi odolný a pevný. Dub sonoma a bílá barva se skvěle hodí do moderních interiérů a snadno se kombinuje s dalšími barvami a nábytkem.

Design a funkce

Šatní skříň Talin IV má moderní design s hladkými liniemi a elegantními detaily. Dvoje dveře zrcadlových, které jsou v obdélníkovém tvaru, podtrhují celkový vzhled skříně a opticky zvětšují prostor.

Vnitřek skříně je prakticky rozdělen na dvě části. Levá strana obsahuje dva vysouvací zásobníky na závěsy, které jsou ideální pro ukládání košil a svetrů. Na pravé straně najdete police a rozdělené regály, které uspořádají vaše boty a drobnosti.

Šatní skříň Talin IV

Výhody šatní skříně Talin IV

Šatní skříň Talin IV není jen krásná a moderní, ale má také mnoho praktických funkcí. Závěsné zásobníky oceníte zejména v případě, že máte spoustu košil a sůjvracích kousků. Rozdělené police a regály zase uspořádají vaše boty a doplňky v perfektním pořádku.

Šatní skříň Talin IV je dodávána v demontovaném stavu, ale díky jednoduché konstrukci ji snadno sestavíte sami. Navíc můžete využít možnosti dopravy a montáže nábytku, kterou nabízí prodejce.

Závěr

Moderní šatní skříň Talin IV s šířkou 180 cm ve stylu dub sonoma a bílé barvy je skvělá volba pro každého, kdo hledá funkční a krásný nábytek pro svou ložnici. Jestliže máte rádi moderní design, praktičnost a kvalitu, určitě se na tuto skříň podívejte blíže.

Chcete si objednat šatní skříň Talin IV? Kupte si ji na velkynabytek.cz a užijte si krásu moderního nábytku.

Publikováno
V rubrikách Baar