Moderní eleganci do vaší jídelny s židlí Halmar Toledo 3 v černé barvě/Monolith 85

Moderní jídelní židle v nadčasovém designu zaujme nejen v moderních kuchyních a jídelnách, ale také v klasicky zařízených interiérech.

Své využití může mít i u psacího stolu v pracovně či toaletního stolku v ložnici.

Podnož židle je zhotovena z masivního bukového dřeva v černé barvě, sedací část je čalouněna sametovou látkou Monolith 85 ve světle šedé barvě.

Dodávaná v demontu.

Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.

Židle Halmar Toledo 3

Židle Halmar Toledo 3

Tato židle je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní elegantní design. V kombinaci s masivním bukovým dřevem a sametovou látkou Monolith 85 vypadá velmi luxusně a sofistikovaně.

Pokud hledáte novou jídelní židli, která vám bude sloužit dlouhá léta, tak vám Halmar Toledo 3 může být tou pravou volbou. Jeho nadčasový design a kvalitní materiály vám zajistí, že si tuto židli oblíbíte na mnoho let.

Vhodná pro různé interiéry

Vhodná pro různé interiéry

Jak již bylo zmíněno, tato židle se hodí nejen do moderních kuchyní a jídelen, ale také do klasicky zařízených interiérů. Díky svému designu se také hodí k psacímu stolu v pracovně nebo jako toaletní židle v ložnici.

Navíc díky černé barvě podnože a Monolith 85 světle šedé barvě čalounění se tyto židle dokáží snadno sladit s celkovým vzhledem vašeho interiéru.

Vhodné pouze pro domácí interiéry

Vhodné pouze pro domácí interiéry

Jak už bylo zmíněno výše, tyto židle jsou vhodné pouze pro domácí interiéry a nejsou určené pro společenské prostory. To je dáno zejména tím, že se tyto židle skládají z několika komponentů a není zaručena jejich pevnost v prostředí s větším provozem.

Pokud tedy hledáte nové židle pro vaši jídelnu, pracovnu nebo ložnici, tak byste měli zvážit Halmar Toledo 3 v černé barvě a Monolith 85 čalounění. Tyto židle vám poskytnou moderní eleganci, kterou oceníte jak z hlediska designu, tak i kvality.

Prohlédnout v eshopu

Publikováno
V rubrikách Baar