Matně antracitově šedá lakovaná komoda Tenzo Switch 90 x 45 cm pro moderní interiéry


Stylová komoda Tenzo Switch

Zaujme již na první pohled. Korpus je vyroben z lakované dřevotřísky a boky z lakované MDF desky v jemné antracitově šedé barvě, což nábytku dodává čistý a minimalistický design. Komoda je nejen stylová, ale také praktická.

Komodu si můžete zakoupit
zde
.

Moderní interiéry

Pokud se snažíte o moderní vzhled vašeho interiéru, komoda Tenzo Switch by měla být jednou z prvních věcí, na které byste se měli zaměřit. Tento nábytek je skvělým příkladem moderního minimalismu.

Minimalistický nábytek

Kolekce minimalistického nábytku Tenzo Switch je skandinávským příkladem jednoduchosti, čistoty a elegance. Veškerý nábytek ze série Switch je naplněn skandinávskou jednoduchostí s čistými liniemi. Komoda je dokonalým příkladem tohoto stylu.

Elegantní asymetrické úchytky

Krásné úchytky jsou dalším příkladem skandinávského stylu. Jsou vyrobeny z masivního olejovaného dubového dřeva a jsou asymetrické, což dělá komodu ještě výjimečnější.

Perfektně lakování

Korpus a kovová podnož jsou lakovány ve stejné barvě a vytvářejí tak dokonalý celek. Proces lakování probíhá třemi vrstvami, takže nábytek je odolný a navíc snadno udržovatelný.

Velký úložný prostor

Komoda disponuje úložným prostorem ve formě 8 prostorných polic, které umožňují uskladnit vše, co potřebujete uložit. Takže nejenže může být výraznou dekorativní výzdobou pokoje, ale také velmi praktickým předmětem pro každodenní použití.

Skvělá volba pro každý domov

Kolekce Tenzo Switch nechá vyniknout váš pokoj a dodá vašemu domovu moderní styl s nádechem klasiky. Pokud hledáte dokonalou komodu, je Tenzo Switch tou správnou volbou pro vás.

Komoda Tenzo Switch

Komodu Tenzo Switch stojí zato vyzkoušet a vidět, jak dokáže zlepšit interiér vašeho domova.

Publikováno
V rubrikách Baar