MARAMA – velké závěsné svítidlo pro moderní interiéry, rozměry 115/10/120 cm


MARAMA – VELKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO PRO MODERNÍ INTERIÉRY

MARAMA je moderní a velmi atraktivní závěsné svítidlo, které dokáže okouzlit svým designem všechny, kdo mají vkus a rádi si vychutnávají krásnou atmosféru. Svítidlo je velké, jeho rozměry jsou 115/10/120 cm, což znamená, že se hodí zejména pro větší prostory, jako jsou například moderní kanceláře, plážové hotely nebo velké byty.

ROZMĚRY A BARVA

Toto závěsné svítidlo má velikost, kterou nelze přehlédnout, ale zároveň není příliš nápadné. Celkové rozměry jsou 115/10/120 cm, což znamená, že je vhodné použít jako dominantní prvek interiéru. Svítidlo je vyrobeno z kovu a má černou barvu, která mu dodává vysoký kontrast.

SPECIFIKACE SVÍTIDLA

Svítidlo je určeno pro pět žárovek s paticí typu E27 a maximálním výkonem 60 W. Tyto žárovky nejsou součástí balení a je třeba si je zakoupit zvlášť. Svítidlo má rozměry 115x10x120 cm (D/Š/V) a je dodáváno včetně potřebného příslušenství pro zavěšení na strop.

DESIGN

Celkový design je velmi moderní a inovativní. Svítidlo se skládá z pěti kroužků, které jsou připevněny ke stropnímu krytu. Tyto kroužky jsou umístěny v různých výškách, což vytváří zajímavý tvar a zajímavé kompozice. Světlo je rozprostřeno do všech stran a tak vytváří velmi příjemnou atmosféru.

KDE KOUPIŤ

Pokud jste zaujati tímto krásným závěsným svítidlem, můžete si ho zakoupit na stránkách interierio.cz, kde Vám bude doručeno přímo domů. Cena svítidla je velmi dostupná, zejména vzhledem k jeho velikosti a kvalitě provedení.

marama závěsné svítidlo

Celkově se jedná o velmi profesionálně zpracované a vysoké kvality svítidlo, které bude skvěle vypadat ve Vašem moderním interiéru. S takovýmto produktem se určitě nebudete nudit a zaujme to nejen Vás, ale také Vaše hosty a přátele.

Publikováno
V rubrikách Baar