Kvalitní postel H1 v rozměru 90x200cm – nová úroveň spánku


Moderní kovová postel

Postel H1 je moderní kovovou postelí, která bude skvěle vypadat v každé ložnici. S její pomocí si můžete vytvořit dokonalé místo k odpočinku, relaxaci a dobře vypadajícímu Spánku.

Dodáváme v provedení masiv / nerez Dekor tř™ešen antická / černá

Postel H1 je nabízena v provedení masiv nebo nerez se dekorem třešňového či černého dřeva. Díky tomu si můžete vybrat takovou variantu, která skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Postel H1

Pokud váháte, jaký dekor si vybrat, můžete se inspirovat na našem webu, kde pro vás máme připravené fotografie všech variant postele H1.

Dodáváme bez matrace

Postel H1 je dodávána bez matrace, takže si můžete vybrat takovou, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám. V naší nabídce najdete kvalitní matrace od nejlepších výrobců.

Nábytek je dodáván v demontu

Postel H1 je dodávána v několika dílech, které si budete muset sami smontovat. Nicméně, díky jednoduchému návodu, to není vůbec složité a montáž postele zvládnete bez problémů.

Parametry: (šíř™ka x výška x hloubka) 90x92x200cm

Postel H1 má rozměry 90x92x200cm, takže se vejde do menších i větších ložnic. Díky své kvalitní konstrukci vám bude sloužit mnoho let a zajištění vašeho pohodlí bude pro ni prioritou.

Pokud máte zájem o kvalitní postel H1, navštivte naši internetovou stránku https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/postel-h1-90m200cm a objednejte si ji ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách Baar