Královsky modré sametové křeslo MICADONI MULLI – luxusní doplněk vašeho interiéru

Elegantní křeslo MICADONI MULLI vás pohltí svým komfortem. Příjemné sametové čalounění v kombinaci s designovým prošíváním a masivní bukovou podnoží vytváří jedinečné spojení, které do vašeho domova vnese útulnost a nádech luxusu.

Krásné křeslo MICADONI MULLI v královsky modré barvě

Stylové zpracování

Toto křeslo nejenže hýčká vaše tělo při lenošení, ale také láká svým moderním designem. Křeslo se snadno integruje do každého interiéru díky své čisté eleganci a okouzlující královsky modré barvě.

Vysoce kvalitní materiály

Při výrobě tohoto křesla byly použity pouze prvotřídní materiály. Sametová čalounění zaručuje příjemný pocit při styku s pokožkou a masivní buková podnoží poskytují vysokou stabilitu a bezpečnost při používání tohoto křesla.

Krásné červené křeslo MICADONI MULLI

Kombinace s produkty z řady MICADONI MULLI

Křeslo doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady MICADONI MULLI. Tím dosáhnete harmonického celku, který váš interiér zvelebí a zútulní. Vyberte si z mnoha variant barvy, která vám nejlépe vyhovuje.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Vyzkoušejte křeslo MICADONI MULLI již dnes a objednejte si ho z našeho e-shopu!

Publikováno
V rubrikách Baar