Globo stropní svítidlo: rozměry 46/21/28 cm

Globo stropní svítidlo je moderní kouskem vyrobený z kombinace kovu a dřeva. Jeho rozměry jsou L: 46cm, B: 21cm, H: 28cm, takže je ideální do středně velkých místností.

Tento kousek není k dostání v kamených prodejnách, můžete si jej ale objednat online na stránkách Maliboo.cz, kde najdete všechny potřebné informace o výrobku. Stačí kliknout na tento odkaz https://www.maliboo.cz/produkt/globo-stropni-svitidlo-46-21-28-cm a zjistíte, jak snadné je jeho zakoupení.

Design

Tento stropní svítidlo potěší nejen svými rozměry, ale také moderním designem. Kombinace kovu a dřeva je velmi populární a dává interiéru příjemnou atmosféru. Svítidlo je navíc skvělou volbou do různých stylů interiérů, ať už se jedná o moderní, minimalistické, nebo rustikální.

Osazení

To nejdůležitější přichází na závěr – osazení Globo stropního svítidla. Pro jeho fungování budete potřebovat 2 žárovky E27 s výkonem 40W a napětím 230V. Tyto žárovky nejsou součástí balení, takže si je musíte dokoupit sami. Pokud netušíte, jaké žárovky zvolit, obraťte se na svého prodejce, nebo použijte návod k výrobku, který je k dispozici online na stránkách Maliboo.cz.

Zkrátka, Globo stropní svítidlo není pouze praktickým prvkem, ale také skvělým designovým doplňkem do vašeho interiéru.

Publikováno
V rubrikách Baar