DekorStyle: Stylová noční lampa Molu v modré barvě o velikosti 34,5 cm


Úvod

Potřebujete další zdroj světla ve formě stylové lampy? Pokud ano, pak je pro vás ta pravá volbou noční lampa Molu od značky DekorStyle. Tato stolní lampa ve skandinávském stylu se hodí do každé místnosti s jemnými doplňky. Klasický design spojuje bavlněné stínidlo a základnu z borového dřeva v jeden harmonický celek.

Specifikace

Lampa Molu nabízí následující specifikace:

  • Výška: 34,5 cm
  • Výška stínidla: 15 cm
  • Průměr stínidla: 20 cm
  • Žárovka: max. 25W
  • Závit žárovky: E27
  • Délka napájecího kabelu: 150 cm

Design

Pojďme se společně podívat na nádherný design této lampy.

Noční lampa Molu

Lampa Molu je klasickou stylovou lampou ve skandinávském stylu, která vám poskytne příjemné jemné osvětlení v místnosti. Její bavlněné stínidlo v modré barvě se perfektně hodí pro minimalistický design. Základna z borového dřeva dodává lince přirozenou a organickou atmosféru.

Bavlněné stínidlo

Bavlněné stínidlo je u noční lampy Mola velmi důležité, neboť jemně rozptyluje světlo a vytváří tak jemnější a příjemnější atmosféru.

Základna z borového dřeva

Základna z borového dřeva u noční lampy Mola dodává celé lampě přirozený vzhled a organickou atmosféru. Borové dřevo je velmi vkusné a přirozené, což se hodí do každého prostoru.

Závěr

Lampa Molu od DekorStyle je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylovou lampu do svého interiéru. Její klasický design s bavlněným stínidlem a základnou z borového dřeva již ocení mnoho lidí. Užijete si s ní příjemný čas při práci, studiu nebo při čtení knihy.

Tak neváhejte a nakupte si noční lampu Molu na https://www.velkynabytek.cz/produkt/dekorstyle-nocni-lampa-molu-modra-34-5-cm/.

Publikováno
V rubrikách Baar