Bílý konzolový stolek s dubovou deskou CustomForm Julita – dokonalá kombinace funkce a stylu

Konzolový stolek od značky CustomForm se stane nepřehlédnutelným designovým doplňkem vašeho bydlení. Přitom ale nabízí tolik žádaný a využitelný odkládací prostor pro nezbytné maličkosti či dekorace.

Funkce a design

Bílý konzolový stolek s dubovou deskou CustomForm Julita tak nabízí dokonalou kombinaci funkce a stylu. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování bude skvěle vypadat v každém interiéru. Vysoká kvalita materiálů zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Využití konzolového stolku v bytě

Skvěle bude vypadat hlavně v předsíni. Můžete na něj dát misku s klíči, rodinné fotografie nebo vázu s květinami. Impozantní dojem zaručen ♥. A co takhle využít konzolový stolek v obývacím pokoji? Kromě ukládání různých drobností můžete na něj položit třeba i televizi nebo knihy.

Proč si pořídit právě tento konzolový stolek?

Protože jiný bílý konzolový stolek s dubovou deskou CustomForm Julita nenajdete, a to již na první pohled. Stůl má unikátní design, který zaujme a zároveň nabízí spoustu možností využití. Všechny věci, které potřebujete mít v blízkosti, ale zároveň nechcete, aby rušily vaše bydlení, můžete uložit na tento stůl.

Bílý konzolový stolek s dubovou deskou CustomForm Julita - dokonalá kombinace funkce a stylu

Konzolový stolek s dubovou deskou CustomForm Julita

Navíc, CustomForm Julita je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručí dlouhou životnost a snadnou údržbu. V kombinaci s moderním stylem je ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí pořídit kvalitní a designový konzolový stolek za přijatelnou cenu.

Kde konzolový stolek koupit?

Pokud vás zaujal tento designový doplněk, můžete si ho jednoduše zakoupit na stránkách https://www.nabytekted.cz/produkt/bily-konzolovy-stolek-s-dubovou-deskou-customform-julita. Ušetříte si tak cestu do obchodu a nakoupíte přímo z pohodlí domova. Při nákupu můžete využít různé slevové akce a doprava je ZDARMA!

Publikováno
V rubrikách Baar