Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa 8530-84 80 x 34 cm pro dokonalé koupelnové zařízení


Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa pro dokonalou koupelnu

Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa

Designová skříňka zaujme na první pohled

Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa 8530-84 80 x 34 cm je minimalistická koupelnová komoda pod umyvadlo, která se na první pohled zaujme svým designem. Čela skřínky jsou vyrobená z vysoce lesklého bílého lakovaného MDF a v kombinaci s korpusem z dřevotřísky, který je potažen melaminovou pryskyřicí dodává komodě jemný nádech a osobitý design, který se jen tak neokouká.

Úložiště pro vaše ručníky či kosmetiku je rozděleno na 4 prostorné police, které jsou nastavitelné. Díky nim si vás budete moci přizpůsobit velikost úložného prostoru podle vašich potřeb.

Bezesporu elegantní prvky, které dotváří celkový vzhled skříňky

Elegantní prvek, který dotváří celkový vzhled skříňky, je bezesporu kovové úchytky. Jejich jednoduchý, ale moderní design dokonale ladí s celkovým minimalismem skříňky a doladí celkový vzhled k dokonalosti. Dále je skříňka vybavena systémem soft close, díky kterému se dvířka samy dovřou a neotlučou se. Tento prvek nejenže dává skříňce vysoký komfort, ale také vám vydrží mnohem déle.

Nárazuvzdorné ABS hrany zvyšují jistotu odolnosti jakéhokoliv poškození při manipulaci s komodou. Díky nim se můžete těšit na vaši novou skříňku mnohem déle a budete si užívat jejího krásného designu.

Montáž a doporučení na zakázku

Montáž skříňky je možná pouze na jednu stranu, ale záleží už na vašich představách koupelny. V každém případě je doporučení kombinace všech produktů z řady Mauresa pro vytvoření dokonalého koupelnového interiéru.

Pokud hledáte bílou umyvadlovou skříňku s elegantním designem, doporučuju vám zvolit bílou umyvadlovou skříňku Germania Mauresa pro její osobitost a komfort.

Koupit skříňku

Vzorová koupelna s bílou umyvadlovou skříňkou Germania Mauresa

Publikováno
V rubrikách Baar