Béžová látková rohová pohovka MESONICA Musso Tufted – luxusní a prostorná volba pro váš obývací pokoj


Béžová látková rohová pohovka MESONICA Musso Tufted

Designová rohová pohovka MESONICA Musso Tufted bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Stabilní podnož z bukového dřeva v tmavé barvě je skvěle doplněna o béžové čalounění z mikrovlákna, které dodává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Tento luxusní kus nabytu na Maliboo.cz může být naprosto ideální volbou pro Vaši obývací místnost, protože nejenom že je úchvatná na pohled, ale také nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu.

Estetický a inovativní design

Béžová látková rohová pohovka MESONICA Musso Tufted láká na první pohled. Její estetický vzhled vytváří dokonalou rovnováhu mezi moderním designem a nadčasovou elegancí, která bude skvěle harmonizovat s ostatním nábytkem v pokoji a dodá mu unikátní charakter. Kvalitní čalounění z mikrovlákna, kdežto vnitřní polstrovaní z pružinové oceli zaručuje perfektní komfort pro relaxaci, odpočinek a příjemné posezení s rodinou či hosty.

Nadprůměrná životnost a snadné čištění

Pro snadné čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pro důkladné vyčištění pohovky pak doporučujeme využít služeb profesionálních firem.

Individuální výroba a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Dopřejte si mimořádně pohodlnou a funkční rohovou pohovku MESONICA Musso Tufted z Maliboo.cz, ať už pro relaxaci či setkání s rodinou.

Publikováno
V rubrikách Baar