Béžová jídelní židle Coton od House Doctor: dokonalý doplněk interiéru

Toužíte se u vašeho jídelního stolu usadit na nových židlích, které budou nejen pohodlné, ale hlavně dodají celému prostoru styl? Židle Coton se svým minimalistickým provedením a čistými liniemi stane chloubou každé jídelny. Využití ale najde i kdekoliv jinde v domácnosti. Použijete ji v předsíni jako místo k pohodlnému obouvání, nebo ji využijete u toaletního stolku? Volba je jen na vás! V sérii Coton najdete také lavici a taburet, které vám pomohou váš interiér dokonale sjednotit.

Minimalistické a stylové provedení

Židle Coton od dánského výrobce House Doctor představuje dokonalé spojení stylového designu a ergonomie. Jednoduché a čisté linie této židle budou působit elegantně u jakéhokoliv jídelního stolu. Bavlněná potahová látka přidává k židli příjemnou měkkost, která zajišťuje dlouhodobý komfort při posezení. Celý design této židle je navíc doplněn o masivní dřevěné nohy, které zaručují stabilitu a pevnost.

Využití v celé domácnosti

Židle Coton však není předurčena pouze pro použití v jídelně. Díky svému stylovému provedení a ergonomickému tvaru ji můžete využít kdekoliv jinde v domácnosti. V předsíni se hodí jako pohodlné místo pro obouvání bot, při pracování u stolu je výbornou alternativou k běžným kancelářským židlím a u toaletního stolku vám poskytne pohodlné posezení během péče o sebe.

Béžová jídelní židle Coton od House Doctor

Sjednocení interiéru s dalšími částmi série Coton

Ze série Coton můžete vybírat nejen z židle, ale také z lavice a taburetu. Tyto kusy nábytku s podobným designem dokážou sjednotit váš interiér dohromady a vytvořit tak dokonalou harmonii. Lavice a taburet Coton jsou vyrobeny z těch samých materiálů jako židle Coton a stejně jako ona nabízejí pohodlné posezení.

Přidejte si do interiéru kousek designového nábytku od House Doctor a vychutnejte si pohodlí a styl v každé místnosti vašeho domova.

Zajímá vás židle Coton od House Doctor? Klikněte sem a podívejte se na ni blíže.

Publikováno
V rubrikách Baar