Barový stůl IMAM od Tempo Kondela – styl a praktičnost v černé/dubové variantě


Barový stůl IMAM od Tempo Kondela

O produktu

Barový stůl IMAM je moderní nábytek, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Jeho design vychází z populárního skandinávského stylu, kterým je momentálně celosvětově v módě.

Vrchní deska stolu je vyrobena z MDF v černém provedení, což dodá stolu zvláštní eleganci a styl. Podpora stolu je tvořena kovovými nohami v dubové barvě, které zajišťují celkovou stabilitu konstrukce. Barový stůl IMAM je přitom velmi praktický, a to díky svým rozměrům a designu, který nabízí dostatek prostoru pro usazení hostů a dostatek místa pro uložení nápojů a jiných potřeb při posezení.

Detail stolu IMAM

Vlastnosti

Designová kombinace

Barový stůl IMAM od Tempo Kondela přináší designovou kombinaci černého MDF a cukrového dubu, která je momentálně velmi oblíbená nejen u zahraničních designérů. Díky svému jednoduchému a modernímu vzhledu se hodí do jakéhokoli interiéru, počínaje nejmodernějšími a konče klasickými.

Praktičnost

Barový stůl IMAM je nejen krásný, ale také praktický – jeho design byl navrhnut tak, aby nabídl dostatek prostoru pro posezení hostů a pro úložení nápojů a jiných potřeb. A to vše v celkových rozměrech 110 x 60 x 105 cm (šířka x hloubka x výška).

Jednoduchá montáž

Barový stůl IMAM je dodáván v demontáži, ale jeho montáž je velmi jednoduchá a snadno zvládnutelná. Součástí balení jsou také všechny potřebné šrouby a příručka k montáži.

Objednat stůl IMAM

Závěr

Barový stůl IMAM od Tempo Kondela je moderním a praktickým nábytkem, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Jeho designová kombinace černého MDF a cukrového dubu zajišťuje nejen krásu, ale také stabilitu a odolnost stolu. Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek do vašeho obývacího pokoje nebo do vaší restaurace, pak je barový stůl IMAM právě pro vás.

Publikováno
V rubrikách Baar